Hakkımızda

Hakkımızda

Adanaguvenlikkamerasi.com Adana Çevre il ve ilçelere güvenlik kamerası ve alarm sistemleri konusunda hizmet veren bir firmadır.

Adanaguvenlikkamerasi.com olarak 15 yıllık sektör tecrübesiyle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. 15 kişilik konusunda uzman personelimizle %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla hareket etmekteyiz. Sizleri de referans listemizde yer vermeye can atıyoruz.

Sizlere hizmet sunmadan önce ücretsiz olarak keşif yapıyor ve eviniz, işyeriniz, siteniz, apartmanınız yada zirai işletmeleriniz ihtiyaç duyduğu güvenlik sistemlerini tespit ediyor ve en uygun fiyatlarla alternatif çözümler sunuyoruz.

1493

Mutlu Müşteri politikamızla sizleride memnun etmek isteriz

1671

Uygulamasını yapmış olduğumuz Projelerle bir çok kişi, kurum, kamu ve tüzel kişilere hizmet verdik.

2149

7/24 Destek Teknik desteğimizle sizlerin her daim yanınızda olduk.

15

Uzman Kadromuzla 0 hata ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz

En Son Referanslarımız

En son Yaptığımız bazı referanslarımıza aşağıda yer verilmiştir. Adana Güvenlik kamerası firması arıyorsanız doğru yerdesiniz, sizinde adınızı buraya yazmaktan memnuniyet duyarız.

Müşterileri Yorumları

Adanaguvenlikkamerasi.com'dan güvenlik kamerası ve alarm sistemleri konusunda daha önce hizmet alan müşterilerimizden bazı yorumları aşağıda yer almaktadır.

Can Cabbaroğlu

Ceo

Daha önce çalışmış olduğumuz güvenlik sistemleri firmasından hiç memnun değildik. Daha sonra hayatımıza adanaguvenlikkamerasi.com dahil oldu bütün sorunlarımıza alternatif çözümler üreterek işyerimizi A'dan Z'ye güvenli hale getirdi.

Sara Wilsson

Fabrika CEO

Yabancı sermayeli şirketimizin Türkiye'de bulunan fabrikası için güvenlik, alarm ve kamera sistemleri konusunda hizmet aldık gerçekten sorunsuz bir sistemimiz oldu teşekkür ediyoruz.

Eda Saraçoğlu

Satın Alma Müdürü

Bir çok güvenlik sistemleri firmasından teklif aldık ancak adanaguvenlikkamerasi.com hem fiyat hemde işçilik olarak bileri çok memnun etti.

Adem Karabulut

Tüp Bayisi Sahibi

Bizim sektörümüzde özellikle yangın alarmları çok önemli tehdit algı sistemiyle bizlerin hayatlarına değer katan adanaguvenlikkamerasi.com'a teşekkürler.

Ömer Asaf YILMAZ

İşyeri Sahibi

Toplamda 100 personelimizle tekstil ürünleri imalatı yapan bir firmayız. Çoğu zaman personel giriş/çıkışlarını takip etmekte zorlanıyorduk ve yangın sistemleri konusunda işletmemiz maalesef yetersizdi. Adanaguvenlikkamerasi.com bütün sorunlarımızı çözdü teşekkür ederiz.

Fatma Sedefoğlu

Dershane Müdürü

Öğrencilerimizin güvenliği bizler için çok önemli A'dan Z'ye güvenlik sistemleriyle dershanemiz oldukça güvenli bir ortama çevirdikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız